Price from $555 to $955 per tonn. Almost all kind of pasta we have
Pasta.
Peanut butter, peanut snacks, instant noodles.Supplying, shipping and producing
Halvas (fruty , pistachio, almond, sunflower seeds tastes and etc.), dates coated with chocolate and has different flavours, traditional pakhlavas , rice noodle (funchosa), and also different kinds of nuts, cookies such as italian sesame etc .
Organic products like pasta, beans, dry fruits, fruits, nuts.
Grocery items such biscuits, air freshener, instant coffee, snack, tea bag, instant noodles, toothbrush, toothpaste, personal care, food and beverage, female napkin, detergent powder, floor liquid cleaner, dishwashing liquid soap.